
Създателите на компютърните игри Assassin's Creed и Prince of Persia представят концепт арт изложба на свои игри, която ще бъде разположена на "Моста на влюбените" до НДК в София до 21 юни.
Компанията Ubisoft, която има представителство и в София, разполага върху 58 пана концепт арт от поредицата Assassin’s Creed. Видеоиграта навършва 10 години от своето създаване през тази година.
Посетителите могат да спечелят и награди, като се включат в организирания Арт Селфи Конкурс. Всеки желаещ да участва може да направи селфи пред едно от паната, което го е впечатлило най-много. За участие е необходимо селфито да бъде публикувано под албума за събитието във Facebook до края на 21 юни.
Авторът на най-оригиналното арт селфи ще получи за награда конзола по избор, а тримата му подгласници – книгата Assassin’s Creed Complete Visual History с автографи от концепт творци от българското студио на компанията.
Изложбата се организира със съдействието на Дирекция „Култура“ на Столична община.
Снимки: Ubisoft
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Peter Petrov
След многократни експлозии нов тест за мегаракетата на Мъск
поп Дръвчо
Гледайте за първи път на живо как новооткритият "междузвезден посетител" 3I/ATLAS се устремява към нас
Bai Tanas
Как е миришел Древният Рим? Честно казано - ужасно!
Прост Човек
Стъклените бутилки съдържат 5 до 50 пъти повече микропластмаси от пластмасовите бутилки