В мрежата се появиха снимки, за които се говори, че показват новите смартфони на Apple, чието представяне е насрочено за 12 септември. Снимките бяха публикувани в сайта 9to5Mac.
Според портала новите смартфони ще се наричат iPhone XS. Моделите ще бъдат оборудвани с дисплеи с диагонал 5,8 и 6,5 инча. Освен това се съобщава, че новият iPhone ще има вариант в цвят "злато" - нещо, което не бе предвидено досега.
От Apple също се очаква да представи новия Apple Watch Series 4 на същото медийно събитие.
Други подробности за новите смартфони все още не са известни.
На презентацията на 12 септември миналата година Apple представиха iPhone X. Той е оборудван с безрамков OLED дисплей с диагонал 5,8 инча и се отключва с помощта на система за разпознаване на лица, която замести скенера за пръстови отпечатъци.





















Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Последни коментари
Прост Човек
Колко бързо става квантовото вплитане? Учени го изследват в атосекунден мащаб
Прост Човек
Последната теорема на Стивън Хокинг преобръща времето и причинността
Прост Човек
Разрязването на фотон на две създава безкраен рояк от частици
zlatkov
Учени сканират 74 милиона радиосигнала от междузвезден обект за признаци на извънземни технологии
Джендо Джедев
За срещата на Земята с Халеевата комета през 1910 г. някои са пили "противокометни хапчета"