
В мрежата се появиха снимки на новия лаптоп на Apple MacBook Pro, който се очаква компанията да представи на събитие днес четвъртък, 27 октомври.
Сайтът MacRumors забеляза две изображения скрити вътре актуализацията на MacOS Sierra, които показват новия MacBook Pro със сензорен панел в горния край на клавиатурата и четец на пръстови отпечатъци.
На снимките може да види, че клавиатурата на лаптопа ще бъде оборудвана със сензорен панел, която се намира на мястото на функционалните клавиши и поддържа Touch ID. Панелът Magic Toolbar ще покзва информация за системата или съответните бутони на бързо действие в различните приложения.
В останалата си част новият MacBook Pro е подобен на предишния модел, освен че ще бъде малко по-тънък.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
dolivo
Как „зеленото побутване“ стимулира устойчивите избори на хората
helper68
Натурални суперколайдери: Черните дупки могат да се използват ускорители на частици
dolivo
Учени възпроизвеждат сияйното египетско синьо, озарявало гробниците на фараоните
dolivo
Революция в залесяването: Японски дронове с изкуствен интелект засаждат дръвчета 10 пъти по-бързо от хората