Когато хората се държат като роботи - изглежда най-малкото странно. Когато роботите се държат като Хомо Сапиенс-ите в съвременното общество, с всичките им пороци и навици - изглежда много смешно. Вижте сами.
Съвременните човешки навици постепенно ликвидират в нас останките на индивидуалност и със страшна скорост развиват у нас стаден манталитет. И дори тези, които по всякакъв начин се опитват да се опазят от увлечението по модни джаджи, рано или късно се озовават с някакъв продукт с "i" отпред и подобно на зомбита денонощно скайпят, чатят и постват.
Създателите на този филм, членове на студиото Big Lazy Robot молят да не приемаме посланието им напълно сериозно.
"Това видео е създадено от нас да се посмеем на самите себе си. Във всеки от нас седи един мъничък iДиот, а това е много смешно!" - твърдят авторите на видеото.






















Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Прост Човек
Последната теорема на Стивън Хокинг преобръща времето и причинността
Прост Човек
Разрязването на фотон на две създава безкраен рояк от частици
zlatkov
Учени сканират 74 милиона радиосигнала от междузвезден обект за признаци на извънземни технологии
Джендо Джедев
За срещата на Земята с Халеевата комета през 1910 г. някои са пили "противокометни хапчета"